57.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 68
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament 1+1 pranë KESH Tirane

Të shitura/Të dhëna me qira
September 12, 2019
388
ID: 444
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 68m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve: 9
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2007
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: September 12, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Viktor Eftemiu, Tirana, Albania
Zona: Vasil Shanto
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e parë të një pallati të ri, prane KESH Tirane , shitet apartament 1+1.
Organizohet në sallon ndenjie, ambient gatimi dhe ngrënie pjesërisht i vecuar me dalje në ballkon, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon i bollshëm.
Ka një sipërfaqe prej 68 m² dhe posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Apartamenti ka orientim jug-perëndim, lartësi 3 metra dhe mundësi për tu shndërruar në një 2+1 të vogël.
Prona kushton 57 000 Euro dhe për ta parë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.