89.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament te Kodra e Diellit me super cmim!

Për Shitje
June 24, 2020
927
ID: 816
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: June 24, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Kodra e Diellit, Tirane, Shqiperi
Zona: Kodra e Diellit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 2-të të një pallati të ri 5 katësh, shitet apartament te Kodra e Diellit.
2+1 me sipërfaqe 100 m².
Orientimi i apartamentit e bën të ketë ndricim natyral në të gjitha ambientet e tij si dhe kubatura mjaft të rregullt.
Organizohet në sallonin e ndenjies me kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone.
Ka akses direkt në linjën e autobusit të Kristalit dhe dalje në autostradën Tiranë-Elbasan.
Apartamenti është investim shumë i mire!
Ka mundësi parkimi për një makinë në ambientet e jashtme të pallatit.
Vlera e shitjes është 89,000 Euro I mobiluar totalisht, ose 85,000 euro bosh.
Prona është e pajisur me certifikatë pronësie.