86.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 78
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i imobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament Kopshti Zoologjik, 1+1, 78 m²

Për Shitje
April 01, 2019
200
ID: 264
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 78m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2012
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i imobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 20 min
Property publication date Data e publikimit: April 01, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Bilal Sina, Tiranë, Albania
Zona: Kopshti Zoologjik
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament Kopshti Zoologjik, 1+1 me sipërfaqe 78 m².
Ndodhet në një zonë me ajër mjaft të pastër dhe me akses direkt në transportin publik si dhe njësi të ndryshme shërbimi.
Është shndërruar në një nga lokacionet më të preferuara për të jetuar, sidomos për familjarët.
Apartamenti organizohet në një sallon plot dritë, një kuzhinë gatimi tërësisht e vecuar, një dhomë gjumi dhe një tualet.
Ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor.
Këtë apartament mund ta blini me vetëm 86000 euro.
Na kontaktoni për të lënë një takim për ta parë pronën nga afër apo për më shumë informacion: +355674828098