Shitet apartament luksoz ne Bllok - Homeland.al
500.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 147.28
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror/Kondicioner

Shitet apartament luksoz ne Bllok

Për Shitje
January 25, 2021
57
ID: 996
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 147.28m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 7
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2020
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror/Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 12min
Property publication date Data e publikimit: January 25, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament luksoz ne bllok.
I arreduar i gjithi me arkitekt me një stil modern,
harmonizim perfekt ngjyrash dhe modelesh mobilie ashtu
sic e kishit ëndërruar shtëpinë tuaj deri më tani.
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 147.28 m² dhe të brendshme 133.26m².
Ndodhet në katin e tretë dhe është i strukturuar në: 2 tualete, 1 ballkon,
3 dhoma gjumi, 1 ambient gatimi dhe sallon pritje.
Ka izolim termik të fasadës, izolim akustik për të eliminuar zhurmat
dhe për të rritur cilësinë e jetesës brenda apartamentit.
Të gjitha tavanet janë të punuara me gips dhe me izolim akustik,
e gjithë dyshemeja e shtruar me parket cilësor.
Apartament ka orientim lindje, duke i dhënë dritë dhe ngrohtësi gjatë gjithë ditës.
Ka 3 ashensorë schindler. Pallati ka dhe një sheshpushim në hyrje,
hyrje dalje të kontrolluara nga kamerat dhe roje 24 orë.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.