75.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 112
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament ne Astir 2+1 me cmim okazion!

Për Shitje
November 19, 2019
568
ID: 555
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 112m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2015
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 20 min
Property publication date Data e publikimit: November 19, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Tom Plezha, Tirane, Shqiperi
Zona: Astir
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament ne Astir në një kompleks pallatesh mjaft cilësor.
Ndodhet në katin e 3-të banim.
Ka një sipërfaqe totale prej 112 m² dhe organizohet në sallonin e ndenjies me kënd gatimi, dy dhoma gjumi ku njëra është me tualet brenda dhe një ballkon.
Apartamenti shitet i gjithi i mobiluar me një vlerë prej 75 000 Euro.
Godina në të cilën ndodhet prona është e mirëadministruar.
Për të organizuar një vizitë, duhet të na kontaktoni në numrat tona të telefonit.