110.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 141
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament në Durrës, super cmim!

Për Shitje
November 19, 2018
244
ID: 144
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 141m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 2
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: November 19, 2018
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
Zona: Te Stadiumi
Kodi ZIP 2002
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e dytë të një vile, shitet apartament në Durrës, 2+1 me sipërfaqe të përgjithshme 141 m².
Në pjesën e sipërme ka mundësi shtese në formë papafingoje.
Organizohet në një ambient pritje në të njëjtën hapësirë me ambientin e gatimit, dy dhoma matrimoniale, një ambient tjetër i pajisur me kolltuqe dhe i përshtatur si ambient i dytë ndenjie si dhe një tualet me dritare.
Apartamenti ndodhet pranë stadiumit.
Zona është me akses direkt në të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes është okazion, për vetëm 110 000 Euro.