39.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 59
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Pjesërisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament 1+1 te rruga “Pandi Dardha” në Laprakë

Të shitura/Të dhëna me qira
October 11, 2018
748
ID: 97
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 59m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1980
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Pjesërisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 30 min
Property publication date Data e publikimit: October 11, 2018
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Pandi Dardha, Tirana, Albania
Zona: Laprakë
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një pallat ekzistues 5-katësh në Laprakë, shitet apartament 1+1 në katin e pestë me siperfaqe totale prej 58.6 m².
Apartamenti është i organizuar në një dhomë pritje, një kuzhinë gatimi e vecuar, një tualet me aspirim natyral dhe një dhomë gjumi.
Shtëpia është e rikonstruktuar, ka orientim lindje-perëndim dhe shitet pjesërisht i mobiluar.
Vjen me një cmim okazion prej 39 000 Eurosh.