Shitet apartament ne Sarande me super pamje - Homeland.al
202.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 109
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament ne Sarande me super pamje

Për Shitje
April 23, 2019
581
ID: 291
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 109m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2017
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: April 23, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Butrinti, Sarande, Shqiperi
Zona: Saranda Internationall
Kodi ZIP 9701
Shteti: AL
Përshkrimi

Te rezidenca “Saranda International”, shitet apartament ne Sarande me pamje fantastike nga deti.
Ndodhet në katin e 1-rë një pallati të ri me ashensor.
Ka një sipërfaqe prej 109 m² dhe organizohet në sallonin e ndenjies, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
Gjithashtu ka një ballkon në formë verande me pamje nga deti, ku mund të shijoni freskinë që era e detit të fal.
Apartamenti është plot diell gjatë gjithë ditës. Ka mobilim të stilit modern, mjaft komod.
Vendndodhja e apartamentit në vijë të parë, në një kompleks rezidencial, ka favorin se ju ofron plazhin falas, pa pasur nevojë të udhetoni me makinë për të gjetur një ambient të përshtatshëm për plazh.
Është investimi perfekt për një apartament, i cili ju ofron relaks total.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi i shitjes është 202 000 Euro.
Për vizita në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.