Shitet apartament prane Kristal Center,Tirane - Homeland.al
72.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 63
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament prane Kristal Center,Tirane

Për Shitje
October 06, 2020
220
ID: 908
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 63m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: October 06, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Prane Kristal Center,Tirane,Shqiperi
Zona: Prane Kristal Center
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 pranë Kristal Center, Komuna e Parisit.
Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një ndertese 5 katëshe.
Me një sipërfaqe prej 73.4 m2 apartamenti organizohet në dhomë ndenje bashkë me ambientin e gatimit,
dy dhoma gjumi, korridor dhe një tualet.
Apartamenti ka kubaturë të rregullt.
Shtëpia shitet e mobiluar sic mund të shihet në foto me një cmim prej 72 000 Euro.
Për më tepër informacion mos hezitoni të na kontaktoni!