66.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 77
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament 1+1 te rruga Robert Shvarc

Të shitura/Të dhëna me qira
July 29, 2019
503
ID: 397
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 77m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2008
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: July 29, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Robert Shvarc, Tirana, Albania
Zona: Komuna e Parisit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Te rruga Robert Shvarc , pranë qendrës tregtare “Kristal”, shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 77 m².
Ndodhet në katin e 1-rë të një pallati të ri 5-katësh.
Apartamenti është i gjithi i mobiluar dhe organizohet në një ambient ndenjie me kuzhinë gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Orientimi është jug-perëndim dhe të gjitha ambientet e apartamentit janë plot dritë.
Momentalisht nuk posedon dokumentacion hipotekor, por është në proces hipotekimi.
Cmimi i shitjes është 66 000 Euro, në një zonë që cmimet per m² janë më të larta.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.