189.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 117.9
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament 2+1 luksoz te rruga e Kosovareve

Për Shitje
July 16, 2019
455
ID: 376
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 117.9m²
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve: 7
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2012
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: July 16, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Kosovareve, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga e Kosovareve
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 6-të të një pallati të ri 7-katësh, shitet apartament luksoz me sipërfaqe 117.9 m² te rruga e Kosovareve.
Ka orientim nga lindja, cka bën që në cdo hapësirë të tij të ketë dritë natyrale dielli.
Organizohet në një sallon ndenjie, dy dhoma gjumi, një kuzhinë gatimi open-concept, një tualet dhe një ballkon i bollshëm.
Ndodhet në një nga rrugët më të preferuara, te rruga e Kosovarëve dhe ndodhet shumë pranë me Liqenin, shkollën “Petro Nini Luarasi” dhe Komunën e Parisit.
Rrotull ka cdo facilitet të nevojshëm si supermarkete, bare dhe restorante.
Apartamenti shitet tërësisht i mobiluar me interior design.
Prona është ende në proces hipotekimi dhe shitet me një cmim prej 189 000 Euro në një zonë ku cmimet shkojnë apo tejkalojnë 1800 Euro/m².
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.