132.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament 2+1+2 te rruga “Muhamet Gjollesha”

Për Shitje
March 17, 2020
302
ID: 736
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 20 min
Property publication date Data e publikimit: March 17, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Muhamet Gjollesha, Tirane, Shqiperi
Zona: Zogu i Zi
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Te rruga “Muhamet Gjollesha”, shitet apartament 2+1+2 me sipërfaqe 100 m².
Ndodhet në katin e 1-rë, në pallat të ri me ashensor.
Organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
Ballkoni është mjaft i bollshëm. Cdo ambient ka ndricim natyral.
Apartamenti është i mobiluar me gjithcka të nevojshme.
Aksesimi është i kollajtë dhe shumë pranë ndodhet stacioni i autobusit të Unazës.
Rreth e qark ka njësi shërbimi të shumta.
Vlera e shitjes është 132,000 Euro dhe prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.