88.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 110
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament te rruga Xhon Kenedi me cmim okazion

Të shitura/Të dhëna me qira
August 14, 2019
813
ID: 413
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 110m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 7
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2009
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 20 min
Property publication date Data e publikimit: August 14, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Xhon Kenedi, Tiranë, Albania
Zona: Kodra e Diellit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Ndodhet në katin e 3-të të një pallati të ri te rruga Xhon Kenedi , organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone të bollshme, e gjitha me një sipërfaqe prej 110 m².
Pallati është i pajisur me ashensor, ka termoizolim dhe izolim akustik të cilësisë së lartë.
Zona është mjaft e qetë dhe pranë ka gjithcka të nevojshme për përditshmërinë.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet me cmim okazion, për vetëm 88000 Euro.
Për një vizitë, na kontaktoni në cdo moment.