125.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 106
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet apartament 2+1+2 te Selvia Tirane

Të shitura/Të dhëna me qira
November 08, 2019
356
ID: 536
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 106m²
Property floor icon Kati: 7
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2013
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 2 min
Property publication date Data e publikimit: November 08, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Tafaj, Tirana, Albania
Zona: Selvia
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Te Selvia Tirane , shitet apartament 2+1+2 në një pallat të ri, në katin e 7-të.
Ka një sipërfaqe 106 m² dhe organizohet në sallon ndenjie, ambient gatimi dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Ndodhet në një nga zonat më të preferuara, pranë Qendrës së Tiranës.
Është totalisht i investuar dhe shitet i mobiluar me stil modern minimalist.
Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet për 125 000 Euro.
Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.