95.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament te Brryli Blv. “Zhan d’Ark”

Për Shitje
August 01, 2019
287
ID: 402
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: August 01, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bulevardi Zhan D'Ark, Tirane, Shqiperi
Zona: Brryli
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 5-të dhe të fundit të një pallati ekzistues, shitet apartament te Brryli 3+1 me sipërfaqe 100 m².
Është i gjithi i rikonstruktuar dhe i mobiluar në mënyrë moderne.
Organzohet në një sallon ndenjie kuzhinë gatimi dhe kënd ngrënie, tre dhoma gjumi, një korridor i bollshëm dhe një tualet me ventilim natyral.
Nga sipërfaqja prej 100 m², 77.4 m² janë ekzistuese, 10.5 m² janë në proces hipotekimi dhe 11.8 m² janë ende të pa hipotekuara.
Ndodhet shumë pranë Ministrisë së Jashtme dhe bulevardit “Zhan d’Ark”.
Zona është mjaft e preferuar, me akses direkt në linjën e transportit publik dhe cdo facilitet tjetër të nevojshëm.
Apartamenti kushton 95 000 Euro dhe shitet së bashku me mobiliet.
Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.