Shitet apartament te Kodra e Diellit ne Tirane - Homeland.al
102.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 102
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament te Kodra e Diellit ne Tirane

Të shitura/Të dhëna me qira
June 11, 2020
481
ID: 803
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 102m²
Property floor icon Kati: 7
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2008
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: June 11, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Shkelqim Fusha, Tirane, Shqiperi
Zona: Kodra e Diellit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 7-të të një pallati të ri, cilësor, shitet apartament te Kodra e Diellit.
2+1 me sipërfaqe 102 m².
Orientimi i apartamentit e bën të ketë ndricim natyral në të gjitha ambientet e tij si dhe kubatura mjaft të rregullt.
Organizohet në sallonin e ndenjies me kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon.
Ndodhet pranë Kopshtit Botanik.
Ka akses direkt në linjën e autobusit të Kristalit dhe dalje në autostradën Tiranë-Elbasan.
Apartamenti është investim shumë i mirë si për banim ashtu edhe për zyra apo biznes duke qenë se sheh nga rruga kryesore.
Mund të adaptohet lehtësisht sipas nevojave dhe preferencës suaj.
Vlera e shitjes është 102,000 Euro dhe prona është e pajisur me certifikatë pronësie.