55.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 60
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Pjesërisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet apartament 1+1 te Selvia 55000 euro!

Të shitura/Të dhëna me qira
August 05, 2019
333
ID: 406
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 60m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Pjesërisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: August 05, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Ali Pashë Gucia, Tirana, Albania
Zona: Selvia
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një pallat ekzistues të vitit 1990, shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 60 m² te Selvia.
Organizohet në ambientin e ndenjies, kuzhinë gatimi e vecuar, një dhomë gjumi dhe një tualet.
Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar sic shihet në foto. Ndodhet në katin e 4-të.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet me një cmim 55 000 Euro.
Për një vizitë nga afër, na kontaktoni në cdo moment: +355674028100