58.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 58
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet apartament te Shkolla e Baletit

Për Shitje
January 13, 2020
371
ID: 617
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 58m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: January 13, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Petro Nini Luarasi, Tiranë, Albania
Zona: Shkolla e Baletit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e parë të një pallati ekzistues, shitet apartament te Shkolla e Baletit 1+1 me sipërfaqe 58 m².
Ka një sallon ndenjie, kuzhinë gatimi pjesërisht e vecuar, ballkon të mbyllur me vetratë, një dhomë gjumi dhe një tualet me dritare.
Apartamenti është pjesërisht i rinovuar dhe shitet bosh.
Ka dokumentacion të rregullt hipotekor dhe kushton 58,000 Euro.
Shtëpia është plot dritë dhe ndodhet në zonë preferenciale.
Për ta parë nga afër, mund të na kontaktoni në cdo moment.