Shitet apartament tek Ministria e Drejtesise - Homeland.al
226.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 113.5
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror

Shitet apartament tek Ministria e Drejtesise

Për Shitje
October 01, 2020
124
ID: 904
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 113.5m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2020
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 5min
Property publication date Data e publikimit: October 01, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Ministria e Drejtesise,Tirane,shqiperi
Zona: Ministria e Drejtesise
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament në shitje tek Ministria e Drejtësisë,në katin e 2-të të një pallati të ri cilësor.
Pallati është i ri me një stil elegant Francez.Nderthurja e klasikes me modernen e bejne unik ne stilin e tij!
Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 113.5m².
Gjithashtu organizohet në një sallon, kuzhinë gatimi,dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
I gjithi ka një kubaturë mjaft të rregullt.
Apartamenti ka ndricim natyral në të gjitha hapësirat e tij kjo falë pozicionit jug dhe veri.
Pozicion strategjik, me aksesim lehtësisht nga rruga kryesore, vetëm 5 minuta larg qendrës së qytetit.
Shitet me një cmim prej 226 000 Euro dhe përfshin në cmim dhe një parkim.
Prona posedon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në të dhënat më sipër.