65.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 58
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament 1+1 pranë KESH-it Vasil Shanto Tirane

Të shitura/Të dhëna me qira
July 16, 2019
467
ID: 377
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 58m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: July 16, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania
Zona: Vasil Shanto
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor, shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 58 m² ne Vasil Shanto Tirane.
Prona organizohet në një sallon ndenjie me kuzhinë gatimi, një dhomë gjumi, tualetin dhe ballkon.
Ndodhet në zonë mjaft të qetë, të prëferuar dhe të zhvilluar njëkohësisht.
Rreth e rrotull keni gjithcka të nevojshme pranë për një përditshmëri sa më komode.
Apartamenti është plot dritë gjatë gjithë ditës, në cdo hapësirë të tij.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet duke përfshirë gjithcka që shihet në foto.
Cmimi është 65 000 Euro.
Për ta parë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.