Shitet dupleks ne Myslym Shyr - Homeland.al
157.500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 105
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet dupleks ne Myslym Shyr

Për Shitje
June 04, 2020
521
ID: 793
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 105m²
Property floor icon Kati: 1-2
Property total floors icon Totali i kateve: 2
Property year built icon Viti i ndërtimit: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: June 04, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Myslym Shyr, Tirane, Shqiperi
Zona: Myslym Shyr
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një pallat të ri, shitet dupleks ne Myslym Shyr me sipërfaqe 105 m². Është i sapo restauruar.
Kati i parë organizohet në sallonin e pritjes, ambientin e gatimit dhe ngrënies si dhe një tualet.
Kati i dytë ka dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe një korridor që i lidh sebashku.
Shitet i pa mobiluar me këtë cmim.
Ndodhet në katin e parë dhe të dytë të një pallati me ashensor dhe i mirëadministruar.
Ka certifikatë të rregullt pronësie dhe kushton 157,500.
Zona është një ndër më të mirat duke qenë se është pranë me cdo zonë të rëndësishmë të Tiranës si dhe me fushë facilitete pranë.
Mund të jetë një mundësi shumë e mirë investimi qoftë për banim ashtu edhe për qëllime biznesi.
Për ta parë nga afër pronën, na kontaktoni në cdo moment.