Shitet dyqan ne fillim te Selites,Tirane - Homeland.al
145.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 143
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror

Shitet dyqan ne fillim te Selites,Tirane

Për Shitje
October 21, 2020
51
ID: 916
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 143m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2015
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: October 21, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Blloku i Vilave,Selite,Tirane
Zona: Rruga Isuf Elezi ,Selite
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet një dyqan në katin përdhe të një pallati të ri 12 Katësh, në fillim të Bllokut të Vilave Selitë.
Dyqani ka akses perfekt, në një zonë me intensitet të konsiderueshem komercial,
me pamje të plotë nga rruga kryesore.Ne disatance 150m nga Bulevardi Bajram Curri
dhe akses të drejtpërdrej me Komunën e Parisit dhe Blloku i Vilave.
Dyqani ka një sipërfaqe 143 m2 dhe është i pajisur me certifikatën e pronës dhe kartelë.
Struktura e dyqanit është shumë funksionale dhe praktike,
pa kollona të ndërmjetme dhe organizohet në 2 salla të mëdha,
një të vogël e cila shërben si garderobë, një ambjent ndihmës që shërben si magazinë si dhe 2 tualete.
Eshtë shumë e përshtatshme për biznese që menaxhojnë qendra estetike,call center,
shërbim katering,klube nate etj.Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.