Shitet kantine pijesh Pogradec, 300 m² - Homeland.al
83.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 300
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet kantine pijesh Pogradec, 300 m²

Për Shitje
February 22, 2019
511
ID: 227
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 300m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: -
Property year built icon Viti i ndërtimit: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: -
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: -
Property publication date Data e publikimit: February 22, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: 300m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga:Rruga Lumi i Vërdovës, Pogradec, Albania
Zona: Lulishtja 1 Maji
Kodi ZIP 7301
Shteti: AL
Përshkrimi

Në lagjen “1 Maji”, shitet kantine pijesh Pogradec me sipërfaqe 300 m².
Për momentin është në gjendje funksionale dhe vazhdon prodhimin.
Ndodhet në zonë shumë të mirë, të qetë, plot gjelbërim, por njëkohësisht shumë pranë me rrugën kryesore.
Ky eshte një super okazion për të blerë një ambient së bashku me biznesin e ngritur, duke përfshirë dhe pajisjet për të vazhduar aktivitetin e ngritur sic është.
E gjithë cka thamë më sipër, me dokumentacion të rregullt, shitet për vetëm 83 000 Euro.
Për më tepër cmimi është i diskutueshëm. Nxitoni të prenotoni vizitën tuaj në pronë.