Shitet kati i dyte i nje vile 2 kateshe ne Ndroq! - Homeland.al
48.400
Property size icon Sipërfaqja e pronës 115
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Shitet kati i dyte i nje vile 2 kateshe ne Ndroq!

Për Qira Për Shitje
August 21, 2020
79
ID: 872
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 115m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 2
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 30min
Property publication date Data e publikimit: August 21, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Ndroq,Tirane,Shqiperi
Zona: Ndroq
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet kati i dytë i një vile 2 katëshe në Ndroq.
Ndërtesa është e rikonstruktuar plotësisht.
Hyrja organizohet në tre dhoma,një korridor dhe një tualet.
Sipërfaqja totale është 115m².
Cmimi i shitjes është 48 400 Euro.
Hyrja gjithashtu jepet me qira.Cmimi i qirasë eshte 50 000Lekë në muaj.
Për një vizitë në pronë ju lutem na kontaktoni në cdo moment.