175.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 160
Property structure icon Struktura: Open space Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet lokal ne Don Bosko me cmim okazion!

Për Shitje
December 03, 2019
466
ID: 568
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: Open space
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 160m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2018
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: December 03, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Don Bosko, Tirane, Shqiperi
Zona: Don Bosko
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin përdhe të një pallati të ri, shitet lokal ne Don Bosko
Ka një sipërfaqe prej 160 m² dhe është me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Momentalisht është bosh dhe mund të përshtatet më së miri dhe për aktivitete të tjera si për shembull supermarket apo qoftë dhe zyra.
Vlera e shitjes është 175000 Euro.
Për një vizitë në pronë, mund të na kontaktoni në cdo moment.