70.800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 118
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet ne Fresk apartament 2+1 me hipoteke!

Për Shitje
February 19, 2019
206
ID: 219
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 118m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2017
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 25 min
Property publication date Data e publikimit: February 19, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Muhamet Deliu, Tirane, Shqiperi
Zona: Fresk
Kodi ZIP 1000
Shteti: AL
Përshkrimi

Ndodhet në një pallat të ri, në katin e 5-të, shitet ne Fresk apartament 2+1 me sipërfaqe totale prej 118 m².
Ai organizohet në një sallon, kënd gatimi open space, dy dhoma gjumi dhe një tualet me dritare.
Gjithashtu ka një ballkon në formë verande.
I gjithi ka një kubaturë mjaft të rregullt.
Për shkak të orientimit lindje-perëndim, apartamenti ka ndricim natyral në të gjitha hapësirat e tij.
Prona posedon dokumentacion të rregullt dhe shitet me një cmim prej 70 800 Euro.
Nëse dëshironi ta vizitoni apartamentin, kontaktoni në të dhënat më sipër.

Taget mbi pronën