79.800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 66.5
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament te kompleksi Delijorgji Tirane

Të shitura/Të dhëna me qira
October 08, 2019
735
ID: 480
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 66.5m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2016
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: October 08, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: Depo
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
Zona: Kompleksi Delijorgji
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e dytë të një prej ndërtesave te kompleksi Delijorgji Tirane , ndër më të preferuarët dhe prestigjiozët, shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 66.5 m².
Organizhet në sallon ndënjië, ambient gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe një ballkon.
Apartamenti është plot dritë, ka kubaturë mjaft të rregullt dhe investim të një cilësie mjaft të lartë.
Prona posedon certifikatë të rregullt pronësie dhe shitet për 79800 Euro.
Në kompleks keni gjithcka për të cilën keni nevojë si lokale, restorante, supermarkete apo dhe parqe për të luajtur të vegjëlit tuaj.
Për një vizitë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.