154.500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 103
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet apartament 2+1+2 te rruga Margarita Tutulani

Për Shitje
August 30, 2019
323
ID: 430
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 103m²
Property floor icon Kati: 9
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2006
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: August 30, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Margarita Tutulani, Tirane, Shqiperi
Zona: arTurbina
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 9-të të një pallati të vitit 2006, shitet apartament 2+1+2 me sipërfaqe 103 m² te Margarita Tutulani.
Shtëpia është totalisht e kompletuar me mobilie moderne, është plot dritë dielli në cdo hapësirë të saj dhe ju ofron komoditet maksimal.
Zona në të cilën ndodhet është mjaft e preferuar.
Pranë ka shkollën “Petro Nini Luarasi”, Liqenin e Tiranës, Bllokun si dhe sheshin “Nënë Tereza”.
Mund ta quajmë bindshëm një nga zonat më strategjike të Tiranës.
Shitet me cmim minimal tregu për zonën dhe kushton 154 500 Euro.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.