57.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 64
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet apartament 1+1 te Ministria Shendetesise

Të shitura/Të dhëna me qira
October 09, 2019
387
ID: 483
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 64m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: October 09, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Hodo Beg, Tirana, Albania
Zona: Ministria e Shendetesise
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 3-të të një pallati ekzistues te Ministria Shendetesise , shitet apartament 1+1 me mundësi zgjerimi në 2+1.
Ka një sipërfaqe prej 64 m², organizohet në sallonin e ndenjies, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe ballkon.
Apartamenti është i parikonstruktuar, pra ka nevojë për rinovim total.
Ndodhet shumë pranë Ministrisë së Shëndetësisë, në një zonë kryesore dhe mjaft të zhvilluar të Tiranës.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe kushton 57000 Euro.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.