55.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 72.1
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet shtepi ne Shengjin me pamje nga deti!

Për Shitje
March 25, 2020
325
ID: 738
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 72.1m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2017
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: -
Property publication date Data e publikimit: March 25, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Shëngjin, Albania
Zona: Shengjin
Kodi ZIP 4503
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet shtepi ne Shengjin, 2+1 në katin e katërt banim.
Sipërfaqja e përgjithshme është 72,1 m².
Ka mundësi parkimi përreth godines.
Ndërtesa është e gjitha me sistem kapot dhe dopio xham.
Ka gjithashtu sistem ngrohje ftohje multi split të gatshëm dhe tualet me aspirim artificial.
Shitet totalisht i mobiluar si në foto.
Ka dy ballkone, dhe sic mund ta vini re dhe nga fotot, shohin dhe nga deti duke ju mundësuar pushimet dhe relaksin perfekt pas një jave të lodhshme.
Pallati i vitit 2017.
Cmimi është 55 000 Euro.