Shitet shtepi ne Shengjin me pamje nga deti! - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Shitet shtepi ne Shengjin me pamje nga deti!

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Shitet shtepi ne Shengjin, 2+1 në katin e katërt banim.
Sipërfaqja e përgjithshme është 72,1 m².
Ka mundësi parkimi përreth godines.
Ndërtesa është e gjitha me sistem kapot dhe dopio xham.
Ka gjithashtu sistem ngrohje ftohje multi split të gatshëm dhe tualet me aspirim artificial.
Shitet totalisht i mobiluar si në foto.
Ka dy ballkone, dhe sic mund ta vini re dhe nga fotot, shohin dhe nga deti duke ju mundësuar pushimet dhe relaksin perfekt pas një jave të lodhshme.
Pallati i vitit 2017.
Cmimi është 55 000 Euro.