Shitet shtepi Sarande, me pamje fantastike nga deti - Homeland.al
99.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 106.4
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet shtepi Sarande, me pamje fantastike nga deti

Për Shitje
April 11, 2019
708
ID: 281
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 106.4m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2018
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: April 11, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Butrinti, Sarandë, Albania
Zona: Sarande
Kodi ZIP 9701
Shteti: AL
Përshkrimi

Te rruga “Butrinti”, shitet shtepi Sarande me pamje fantastike nga deti.
Ndodhet në katin e 5-të një pallati të ri me ashensor të pajisur me chip. Ka një sipërfaqe prej 106.4 m² dhe organizohet në sallonin e ndenjies, dy dhoma gjumi dhe një tualet.
Gjithashtu ka një ballkon në formë verande të pozicionuar nga deti, ku mund të shijoni pamjen mbreslënëse të perëndimit të diellit mbi det. Apartamenti është plot diell gjatë gjithë ditës.
Ka mobilim të stilit modern, plot ngjyra.
Është perfekte për një shtëpi plazhi pasi përvecse komoditet, të fal qetësi maksimale për ditët tuaja të reklasit jashtë kaosit të qytetit.
Ndodhet gjithashtu shumë pranë detit dhe ka njësi të ndryshme shërbimi rrotull për t’ju lehtësuar përditshmërinë gjatë qëndrimit tuaj në Sarandë. Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi i shitjes është 99 000 Euro.
Për vizita në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.