Shitet shtepi Shengjin, Lezhë, 54100 euro! - Homeland.al
54.100
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet shtepi Shengjin, Lezhë, 54100 euro!

Për Shitje
March 01, 2019
876
ID: 235
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2018
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: -
Property publication date Data e publikimit: March 01, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Shëngjin, Albania
Zona: Shengjin
Kodi ZIP 4503
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një pallat 6-katësh me një 1 kat njësi shërbimesh dhe me ashensor, shitet shtepi Shengjin, 1+1 në katin e dytë banim.
Sipërfaqja e përgjithshme është 70 m².
Ka mundësi parkimi përreth godines.
Ndërtesa është e gjitha me sistem kapot dhe dopio xham.
Ka gjithashtu sistem ngrohje ftohje multi split të gatshëm dhe tualet me aspirim artificial.
Shitet i pamobiluar ose mbetet një mundësi e diskutueshme në varësi të preferencave të klientit.
Ka dy ballkone, të cilët ndodhen në sallonin e pritjes dhe te dhoma e gjumit.
Në një projekt të afërt është dhe ndërtimi i një pishine përpara rezidencës.
Cmimi është 54 100 Euro.