Shitet shtepi Shengjin, Lezhë, 54100 euro! - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Shitet shtepi Shengjin, Lezhë, 54100 euro!

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Në një pallat 6-katësh me një 1 kat njësi shërbimesh dhe me ashensor, shitet shtepi Shengjin, 1+1 në katin e dytë banim.
Sipërfaqja e përgjithshme është 70 m².
Ka mundësi parkimi përreth godines.
Ndërtesa është e gjitha me sistem kapot dhe dopio xham.
Ka gjithashtu sistem ngrohje ftohje multi split të gatshëm dhe tualet me aspirim artificial.
Shitet i pamobiluar ose mbetet një mundësi e diskutueshme në varësi të preferencave të klientit.
Ka dy ballkone, të cilët ndodhen në sallonin e pritjes dhe te dhoma e gjumit.
Në një projekt të afërt është dhe ndërtimi i një pishine përpara rezidencës.
Cmimi është 54 100 Euro.