68.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 63
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet shtepi te stadiumi Dinamo me cmim okazion !

Të shitura/Të dhëna me qira
August 26, 2019
710
ID: 424
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 63m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: August 26, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania
Zona: Stadiumi Dinamo
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 3-të të një pallati ekzistues, shitet shtepi te stadiumi Dinamo 2+1 me sipërfaqe 63 m².
Organizohet në sallonin e ndenjies, dy dhoma gjumi, ambient gatimi dhe një ballkon i mbyllur me vertatë xhami.
Tualeti është me dritare.
Apartamenti shitet i mobiluar dhe është pjesërisht i investuar.
Në një zonë ku cmimet i tejkalojnë 1500 Euro/m², apartamenti shitet me një cmim okazion prej 68 000 Euro.
Për më tepër, prona posedon certifikatë hipotekore dhe është e rivlerësuar.
Për një vizitë, na kontaktoni ne cdo moment për të mos e humbur këtë mundësi.