Shitet super apartament 3+1+2 ne Brryl,Tirane - Homeland.al
103.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 105
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I kompletuar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet super apartament 3+1+2 ne Brryl,Tirane

Për Shitje
August 13, 2020
209
ID: 868
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 105m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2006
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: I kompletuar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 15min
Property publication date Data e publikimit: August 13, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Brryli,Tirane
Zona: Brryl
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 3+1+2 në katin e 5-të të një pallati të ri,në Brryl,Tiranë.
Apartamenti organizohet në dhomën e ndenjies me ambjent gatimi me dalje në njërin ballkon,në një korridor që ndan dhomat e gjumit dhe në dy tualete.
Dhoma matrimoniale rrethohet nga një ballkon I bollshëm.
Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 105m² dhe ka orientim nga jugu dhe perëndimi.
Zona në të cilën ndodhet ka akses shumë të mirë me Unazën e Vogël të Tiranës.
Per me teper prane ka cdo facilitet të nevojshëm pranë për një jetesë komode.
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë info apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni në cdo moment.