70€/ m²
Property size icon Sipërfaqja e pronës 2565
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet toke are Farke, Tirane, Shqiperi

Për Shitje
February 21, 2019
175
ID: 224
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 2565m²
Property floor icon Kati: -
Property total floors icon Totali i kateve: -
Property year built icon Viti i ndërtimit: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: -
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: -
Property publication date Data e publikimit: February 21, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: 2565m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Farke, Tirane, Shqiperi
Zona: Farke
Kodi ZIP 1000
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet toke are Farke, Tirane, me sipërfaqe totale 2565 m².
Rruga deri te trualli është tërësisht e shtruar dhe ka infrastrukturën e ngritue, cka i jep vlerë tokës.
Nëse dëshironi që ta përdorni për ndërtim, ekziston edhe mundësia për tu kthyer në truall ndërtimi.
Cmimi i pronës është 70 Euro/m².
Toka posedon të gjithë dokumentacionin e nevojshëm.
Mund ta vizitoni në cdo kohë, duke na kontaktuar në të dhënat e mësipërme.