30EUR/m²
Property size icon Sipërfaqja e pronës 10000
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet toke are ne Ahmetaq prane rruges kryesore

Për Shitje
November 08, 2019
383
ID: 533
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 10000m²
Property floor icon Kati: -
Property total floors icon Totali i kateve: -
Property year built icon Viti i ndërtimit: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: -
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: -
Property publication date Data e publikimit: November 08, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Ahmetaq, Albania
Zona: Ahmetaq
Kodi ZIP 1039
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet toke are në Ahmetaq pranë rrugës kryesore.
Ka një sipërfaqe prej 10 000 m² dhe mund të përshtatet për cfarëdolloj ndërtimi apo shfrytëzimi tjetër.
Infrastruktura është tërësisht e ngritur, me linjë tensioni dhe sistem ujësjellësi.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet me një cmim prëj 30 Euro/m².
Për një vizitë, mos hezitoni të na kontaktoni.