Shitet tokë në Armath, Durrës - Homeland.al
135.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 9000
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet tokë në Armath, Durrës

Për Shitje
February 07, 2020
453
ID: 676
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 9000m²
Property floor icon Kati: -
Property total floors icon Totali i kateve: -
Property year built icon Viti i ndërtimit: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: -
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: -
Property publication date Data e publikimit: February 07, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Armath, Durres, Shqiperi
Zona: Armath
Kodi ZIP 15920
Shteti: AL
Përshkrimi

Në Armath, rrugës për në Gjirin e Lalëzit, shitet tokë me sipërfaqe 9000 m², nga ku 450 m² janë fermë bujqësore.
Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor, ka infrastrukturë mjaft të mirë dhe mund të shfrytëzohet dhe për ndërtim.
Vlera e shitjes është 135,000 Euro.
Zona po merr zhvillim vitet e fundit dhe është bërë destinacion kryesor gjatë verës dhe jo vetëm.
Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.