Shitet truall në Farkë! - Homeland.al
3.640.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 36400
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Shitet truall në Farkë!

Për Shitje
August 05, 2020
256
ID: 860
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës 36400m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 30min
Property publication date Data e publikimit: August 05, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli:
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit:
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Farkë,Tiranë,Shqipëri
Zona: Farke
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet tokë arë në Farkë,për ndërtim me sipërfaqe mbi 36,000 m².
Është e përshtatshme për ndërtimin e një kompleksi vilash.
Prona është me certifikatë pronësie.
Infrastruktura është tërësisht e shtruar dhe të con deri në vendndodhjen e truallit.
Cmimi i shitjes është 3 640 000 euro.
Për një vizitë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.