80€/m²
Property size icon Sipërfaqja e pronës 1600
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet truall ne Farke ideal per ndertim!

Për Shitje
November 25, 2019
439
ID: 562
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 1600m²
Property floor icon Kati: -
Property total floors icon Totali i kateve: -
Property year built icon Viti i ndërtimit: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: -
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 25 min
Property publication date Data e publikimit: November 25, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: 1600m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Deshmoret e Helikopterve, Tirane, Shqiperi
Zona: Farke
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet truall ne Farke me sipërfaqe 1600 m² në Farkë, i cili do të ishte ideal për ndërtimin e një kompleksi vilash.
Mund të shitet dhe më pak sipërfaqe, si për shembull 1100 m².
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet me një cmim prej 80 Euro/m².
Gjithashtu është menduar se do të zhvillohet projekt rruge, i cili do të lidhë direkt zonën me maternitetin e ri të Tiranës.
Për ta parë nga afër, na kontaktoni.