250€/m²
Property size icon Sipërfaqja e pronës 5000
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet truall ne Laprake me siperfaqe 5000 m²

Për Shitje
November 20, 2019
109
ID: 558
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 5000m²
Property floor icon Kati: -
Property total floors icon Totali i kateve: -
Property year built icon Viti i ndërtimit: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: -
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 25 min
Property publication date Data e publikimit: November 20, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Vangjel Noti, Tirana, Albania
Zona: Laprake
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet truall ne Laprake me sipërfaqe 5000 m², me leje ndërtimi për godinë deri në gjashtë kate.
Mund të shitet dhe më pak sipërfaqe ose më shumë, në varësi të kërkesës së klientit.
Cmimi i shitjes është 250 Euro/m², i diskutueshëm.
Trualli posedon certifikatë pronësie dhe është perfekt dhe për ndërtim magazinash.
Për ta parë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.