Shitet Truall ne Lunder,Tirane - Homeland.al
155€/m²
Property size icon Sipërfaqja e pronës 2250
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet Truall ne Lunder,Tirane

Për Shitje
December 18, 2020
109
ID: 963
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 2250m²
Property floor icon Kati: -
Property total floors icon Totali i kateve: -
Property year built icon Viti i ndërtimit: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: -
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 12min
Property publication date Data e publikimit: December 18, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Lunder,Tirane,Shqiperi
Zona: Lunder
Kodi ZIP 1045
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet truall në një ndër zonat më të mira në Lundër, pranë TEG-ut.
Imagjinoni vilën tuaj ndërtuar në ajrin e pastër dhe zonën e qetë te Lundrës.Një mrekulli!

Zona është e parashikuar për ndërtim/Vilë banimi.
Trualli nodhet në një zonë Elitare Banimi, pranë Rolling Hills dhe Secret Garden Rezidence,
me akses të shpejtë në unazë dhe në qendër të Tiranës.
Siperfaqja totale është 2250 m2.Cmimi i shitjes është 155€/m².
Trualli ka certifikatë pronësie të rregullt.
Për më shumë detaje na telefononi në cdo moment.