330.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 259
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet truall dhe shtëpi përdhese te Dega e Thesarit

Për Shitje
August 14, 2019
386
ID: 412
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 259m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve: 1
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: -
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: August 14, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: 259m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania
Zona: Dega e Thesarit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një zonë mjaft të preferuar dhe të zhvilluar, te Dega e Thesarit , shitet një shtëpi përdhese dhe truall përreth me sipërfaqe totale 259 m².
Vetë shtëpia organizohet në sallonin e ndenjies, një dhomë gjumi, një tualet dhe një verandë.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor. Shitet për 330 000 Euro.
Duke qenë se ka akses mjaft të kollajtë me rrugën kryesore dhe është në zonë të zhvilluar, mund të shërbejë dhe për ndërtimin e një hoteli ose hosteli.
Për ta parë pronën më konkretisht nga afër, mund të na kontaktoni në cdo moment për organizimin e një shoqërimi.