Shitet vile ne Farke 3 kateshe me super investim! - Homeland.al
800.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 394
Property structure icon Struktura: 6 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner inverter/Oxhak

Shitet vile ne Farke 3 kateshe me super investim!

Të shitura/Të dhëna me qira
March 02, 2020
771
ID: 710
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 6
Property bathroom icon Tualet/e 4
Property size icon Sipërfaqja e pronës 394m²
Property floor icon Kati: 1-3
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2017
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner inverter/Oxhak
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 20 min
Property publication date Data e publikimit: March 02, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: 580m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: 2 Depo
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Farkë, Albania
Zona: Farke
Kodi ZIP 1045
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një kompleks rezidencial, shitet vile ne Farke 3-katëshe me pishinë.
Në katin e parë ndodhet një sallon i bollshëm me oxhak, kushinë gatimi dhe sallë ngrënie si dhe një tualet.
Në të dytin ndodhen katër dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.
Në katin e 3-të dhe të fundit, ndodhen dy dhoma gjumi, një tualet, dy depo dhe një ballkon.
Vila është totalisht e investuar cilësisht.
Sipërfaqja e një prej kateve është 132 m², e të gjithë pronës është 394 m² dhe e truallit 580 m².
Rezidenca është e mirëadministruar dhe ofron ambiente familjare dhe të sigurta.
Nëse dëshironi të jetoni larg ndotjes së zonave kaotike të qytetit, kjo vilë është zgjedhja e duhur.
Vlera e shitjes është 800,000 Euro.