Shitet vile ne Tirane me 4 kate prane Pazarit te Ri! - Homeland.al
400.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 400
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: E mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet vile ne Tirane me 4 kate prane Pazarit te Ri!

Për Shitje
September 21, 2019
550
ID: 460
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 400m²
Property floor icon Kati: 1-4
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2015
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: E mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: September 21, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: 385m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: Papafingo
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania
Zona: Riza Cerova
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Te rruga “Rriza Cerova”, pranë shkollës së Kuqe, shitet vile ne Tirane me 4 kate.
Kati përdhe shërben si njësi komerciale dhe është i dhënë me qira gjatë gjithë vitit.
Kati i parë organizohet në një dhomë gjumi, sallon pritje me ambient gatimi, një tualet dhe një depo. Kati i dytë ka dy dhoma gjumi, një sallon pritje, ambient gatimi, një tualet dhe një depo.
Kati i tretë është open space ende në ndërtim dhe mbi të ka një verandë të bollshme.
E gjithë sipërfaqja e ndërtimit është 385 m2, pa përfshirë sipërfaqen e ballkoneve.
Prona është ideale për biznes dhe banim, ka akses mjaft të mirë dhe infrastrukturë të shtruar.
Për të organizuar një vizitë, na kontaktoni në cdo moment.