Shitet vile ne Yrshek me super cmim! - Homeland.al
150.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 392
Property structure icon Struktura: 4 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet vile ne Yrshek me super cmim!

Për Shitje
March 09, 2020
311
ID: 721
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 4
Property bathroom icon Tualet/e 4
Property size icon Sipërfaqja e pronës 392m²
Property floor icon Kati: 1-2
Property total floors icon Totali i kateve: 2
Property year built icon Viti i ndërtimit: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 30 min
Property publication date Data e publikimit: March 09, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: 1050m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Yrshek, Tirane, Shqiperi
Zona: Yrshek
Kodi ZIP 2015
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet vile ne Yrshek 2-katëshe me sipërfaqe trualli 1050 m².
Ndahet në katër apartamente, të organizuara në të dyja katet dhe secili prej tyre ka një dhomë gjumi, sallon, tualet dhe ballkon, me hyrje të vecuar.
Trualli, së bashku me ndërtesën, shitet me një cmim prej 150,000 Euro dhe posedojnë dokumentacion të rregullt hipotekor.
Vila është e rrethuar dhe ofron qetësi, siguri dhe komoditet.