Shitet vilë fantastike në Piqeras të rrethit Sarandë - Homeland.al
400.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 200
Property structure icon Struktura: 4 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Empty
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Oxhak

Shitet vilë fantastike në Piqeras të rrethit Sarandë

Të shitura/Të dhëna me qira
July 05, 2019
853
ID: 371
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 4
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 200m²
Property floor icon Kati: 1-2
Property total floors icon Totali i kateve: 2
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2011
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Oxhak
Property accommodation icon Arredimi: Empty
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: July 05, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: Depo
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Piqeras, Albania
Zona: Piqeras
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në fshatin Piqeras të rrethit Sarandë, midis Borshit dhe Lukovës, shitet një vilë fantastike 200 m², me pamje mbreslënëse të vijës bregdetare.

Vila është dy katëshe ku kati i parë organizohet në një sallon me oxhak të veshur me mermer, një korridor, një dhomë gjumi, një kuzhinë gatimi dhe një tualet me dritare.

I dyti përbëhet nga tre dhoma, një korridor, një tualet gjithashtu me dritare dhe një ambient që mund të përshtatet si depo apo kuzhinë gatimi. Veranda e ndodhur në katin e dytë është e mbuluar me një strehë të përbërë nga tjegulla të ardhura nga Austria.
Druri i përdorur në vilë është i ardhur nga Greqia, muri rrethues i shtëpisë përbëhet nga gurë të gdhendur me dorë, të gjitha të një cilësie superiore.

Tarraca e vilës ka izolim të trefishtë.
Do të ishtë investimi perfekt për të pushuar në qetësi absolute, në një prej zonave perlë të jugut të Shqipërisë.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi është 400 000 Euro dhe për ta parë vilën nga afër, na kontaktoni në numrin më sipër.