Shitet vile te Liqeni i Thatë , 4-katëshe me pishinë - Homeland.al
750.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 923,82
Property structure icon Struktura: 5 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner/Oxhak

Shitet vile te Liqeni i Thatë , 4-katëshe me pishinë

Për Shitje
November 01, 2019
536
ID: 525
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 5
Property bathroom icon Tualet/e 4
Property size icon Sipërfaqja e pronës 923,82m²
Property floor icon Kati: 1-4
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2012
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner/Oxhak
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: 7-8
Property distance from center icon Nga qendra: 20 min
Property publication date Data e publikimit: November 01, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: 617m²
Property garages icon Garazh: 1
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: 222.38m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: Lavanderi/Palester/Sallë lojrash
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Liqeni i Thate, Tiranë, Albania
Zona: Liqeni i Thate
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet vile te Liqeni i Thate , ka gjithsej katër kate me sipërfaqe totale 923.82 m² dhe sipërfaqe trualli 617 m², i rrethuar me mur.
Ndodhet në zonë mjaft të qetë dhe me infrastrukturë të investuar.
Vila ka oborr të gjelbëruar dhe hapësira mjaf të bollshme.
Gjithashtu njëri kat është i dedikuar lojërave të sallës dhe palestrës.
Gjithashtu ka dhe një tualet dhe dhomë lavanterie.
Kati përdhe dhe kati i parë kanë përkatësisht sallon ndenjie me oxhak, kuzhinë gatimi open space, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një studio.
Kati i dytë përbëhet nga një dhomë garderobë, dhomë gjumi dhe verandë mjaft e bollshme.
Në vilë ka parkim nëntokësor për tetë makina.
Katet mund të ngjiten dhe me anë të ashensorit. Ka dhe pishinë.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet për 750 000 Euro.
Për një vizitë konkrete, na kontaktoni në cdo moment.