Shitet Vile tek Komuna e Parisit - Homeland.al
270.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 184
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Plotesisht e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet Vile tek Komuna e Parisit

Për Shitje
September 29, 2020
87
ID: 901
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 184m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Plotesisht e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 12min
Property publication date Data e publikimit: September 29, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Komuna e Parisit,Tirane Shqiperi
Zona: Komuna e Parisit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet vilë 3-katëshe e cila me sipërfaqe ndërtimi totale 184 m².
Kati I parë i vilës është dyqan.
Kati I dytë organizohet në një dhomë gjumi,një dhomë ndenjie,ambient gatimi dhe një tualet.
Kati I tretë organizohet në një dhomë ndenjie me ambientin e gatimit,një dhomë gjumi,tualet dhe një verandë.
Vila ka një investim të cilësisë së lartë.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe kushton 280,000 Euro.
Ndodhet në zonë mjaft të preferua me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.