Shitet vilë 3-katëshe te rruga “Artan Lenja” - Homeland.al
550.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 425,7
Property structure icon Struktura: 6 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Shitet vilë 3-katëshe te rruga “Artan Lenja”

Të shitura/Të dhëna me qira
January 02, 2020
263
ID: 602
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 6
Property bathroom icon Tualet/e 6
Property size icon Sipërfaqja e pronës 425,7m²
Property floor icon Kati: 1-3
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: January 02, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: 319,3m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania
Zona: 21 Dhjetori
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet vilë 3-katëshe e cila ka sipërfaqe ndërtimi totale 425.7 m² nga ku ndahen në katin e parë 2+1+2 me sipërfaqe 140 m² dhe verandë 25 m², kati i dytë ka dy dhoma gjumi, sallon dhe një tualet me sipërfaqe 143.2 m² dhe i treti sërish 2+1+2 me sipërfaqe 142.5 m².
Pra në total bëhen gjashtë dhoma gjumi dhe gjashtë tualete, më një invëstim të cilësisë së lartë.
Rreth e qark vilës ka një oborr të rrethuar me mundësi parkimi.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe kushton 550,000 Euro.
Ndodhet në zonë të qetë, por njëkohësisht me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.