Shitet vilë 2-katëshe në Vore Tirane - Homeland.al
240.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 358,5
Property structure icon Struktura: 4 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner/Panel Diellor

Shitet vilë 2-katëshe në Vore Tirane

Për Shitje
December 26, 2019
436
ID: 595
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 4
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 358,5m²
Property floor icon Kati: 1-2
Property total floors icon Totali i kateve: 2
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner/Panel Diellor
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: 2
Property distance from center icon Nga qendra: 25 min
Property publication date Data e publikimit: December 26, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: 400m²
Property garages icon Garazh: 1
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit:
Property additional space icon Hapësira të tjera: Dhome garderobe
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Vorë, Albania
Zona: Vore
Kodi ZIP 1032
Shteti: AL
Përshkrimi

Në Vore Tirane , shitet vilë 2-katëshe me sipërfaqe trualli 400 m² dhe ndërtimi 358.5 m².
Organizohet në sallon ndenjie, dy dhoma gjumi, dy kuzhina gatimi, dhomë garderobë, katër tualete dhe një verandë në katin e 2-të.
Është e rrethuar nga një oborr i gjelbëruar dhe ka një garazh të përshtatshëm për dy makina.
Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet me një cmim prej 240,000 Euro, duke përfshirë dhe të gjithë mobilimin.
Për ta parë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.